Prosinec 2007

A nedají mi pokoj.

29. prosince 2007 v 14:43 • Střípky
k: "Jéé, to je ale hezkej EMO panáček!"
já: "hm... to měl být sněhulák..."

Pche! Už nikdy nikomu neukážu nic vlastnoručně vyrobeného!

Svátky klidu a míru (jestli se mi to ani na podesáté nezveřejní tak budu vraždit!)

28. prosince 2007 v 18:41
Dlouho jsem tu nebyla... možná kvůli vánocům, možná protože jsme byli u babičky která nemá ani počítač natož počítač s internetem, možná protože mi teprve včera večer klesla jinak stálá devětatřicetistupňová teplota, možná protože zase nefunguje blog.cz, možná protože jsem si chtěla dokázat že ještě nejsem závislá a alespoň svátky strávit bez blogu... možností máte několik, stačí si vybrat xD
Tento článek bude (chytřejším to už asi došlo) o vánocích. Ohledně dárků byli jedny z nejlepších, ohledně toho ostatního pořád stejné.

Dnešek byl dokonalý, zmatený, dokanale zmatený a zmateně dokonalý.

21. prosince 2007 v 20:46 • Z oběžné dráhy
Ano, byla vánoční besídka.
Zmatené to bylo protože jsem nejdřív byla šťastná, potom plná očekávání, pak smutná, zraněná, naštvaná, ještě smutnější, vyvedená z omylu, zaskočená a maximálně šťastná. Dokonalé proto, že když cítíte tohle všechno v průběhu pár hodin, nijak jinak to označit nelze.

moje rýsovací pomůcky jsou vděčné (a věčné) téma

19. prosince 2007 v 15:53 • Z oběžné dráhy
Že nenosím rýsovací pomůcky už jsem si zvykla a většina učitelek také. Nenosím je protože doma žádné nemáme. Stejně jako nůžky na nehty, ponožky v páru a fungující sluchátka. Možná kdysi tu nějaké byli... tak před čtrnácti lety (*nevinný andělský úsměv*).

Sny, sny, sny...

12. prosince 2007 v 14:53 • Střípky
Už celé měsíce se na něco těším... Teprve teď mi došlo, že to na co se těším se stejně nestane. Že jsem si všechno jen vysnila. Že realita mi nějakým záhadným způsobem stále uniká. Že nikdy nebude taková jako sny. Že vlastně není vůbec na co se těšit...


Ale co. Naivní sny mám stále a nikdy mít nepřestanu. Kdo má víc?

Razítka a rybí file

7. prosince 2007 v 22:11 • Z oběžné dráhy
Docela ráda bych věděla, kam jsem si založila ten dopis. Ten úžasný, bombastický, nádherný a extra tajný dopis... Patrně byl schovaný z důvodu aby ho nikdo nenašel, netušila jsem, že se to bude vztahovat i na mě.
Také by mě zajímalo, co znamená zašifrovaná upomínka na mém mobilu. Nebo alespoň proč jsem ji tak pracně (a blbě) šifrovala. Nevíte jaký zkrytý význam obsahuje "Barva na razítka a maškarní ples z rybího file"???
Mimochodem, už několik dní se marně snažím najít v počítači do jaké složky a pod jakým jménem jsem uložila jeden pitomý, ale pro mě životně důležity soubor.

Sakra!
Nesmím být tak paranoidní!
Nesmím mít tolik tajemství!
Nesmím už pít ten zkažený čaj!

Zdvihnutím pravé ruky...

6. prosince 2007 v 17:14 • Z oběžné dráhy
...a vyslovením zřetelného ano nechť se přihlásí ten, kdo si všiml něčeho nového :)

Grrrrr!

2. prosince 2007 v 20:34 • Střípky
Tohle přehnali!
Půjdu si stěžovat!
Celý rok se těším na prvního prosince a teď?
Tohle že je adventní kalendář?
Čokoládky mi zmenšili skoro o polovinu své původní velikosti...

Hopity hop hip hop

2. prosince 2007 v 20:28 • Z oběžné dráhy
Ehm, no.
Chtěla bych se s vámi podělit o mou novou (poněkud stupidní) zábavu. Jejím terčem se stali drsní hopeři, drsnější barbie a vůbec nedrsnější Emo grily...
Chuť nadávat na ně a občas je nakopnout do ciferníku mě sice úplně nepřešla, ale proč bych si kvůli někomu kdo si IQ splete s icq měla kazit náladu? To já si radši vylepším...