Leden 2008

Co tu dlouho nebylo?

31. ledna 2008 v 17:27 • řetězáky
Ano, děti, řetězák!
Dneska mám vysmátou náladu s výrazným poklesem inteligence a nápady které jsou mimo chápání ostatních lidí, takže nečekjte ani normální otázky, ani vážné odpovědi.... Ale hlavně že je sranda, ne?

Vejdeš do bytu a budeš mít celou postel zasypanou ponožkama, co si pomyslíš?
Není tak důležité, co si budu myslet, ale co udělám. A můj bratr z toho určitě nevyvázne lehko! Už vidím ten plakát Paris Hilton nad jeho postelí! *ďábelský smích*

Divadlo Sklep

31. ledna 2008 v 16:44 • Z oběžné dráhy
Titul "The best night ever" už je sice bezkonkurenčně obsazen, přesto včerejší noc alespoň trochu zkrátila počet volných míst mezi koncertem Visacího zámku a... no... ostatními noci.

Řekněte, kolikrát za život se vám povede vidět naživo jak po pódiu běhá Tomáš Hanák v kostýmu roztleskávačky? :)

Kdyby nebylo icq...

28. ledna 2008 v 21:56 • Z oběžné dráhy
...svět by byl jednodušší. Alespoň pro mě a pro moji potřebu orientovat se v mezilidských vztazích. (Alespoň v těch mých, prosím...)
Můžete mi někdo vysvětlit, jaktože s člověkem se kterým mi konverzace vázne po pár větách dokážu bez problému komunikovat po icq celé hodiny? A ten, s kým si normálně bez problému popovídám je schopen napsat jenom pár bezduchých frází?
Samozřejmě, jsou lidé kteří mi v obou případech jdou na nervy a naopak. Ti mi nevědomky kazí celou teorii protikladů.
Ale nejvíc mě dostávají lidé, kteří pokaždé když se přihlásím napíšou "ahoj, jak se máš?" a ke štěstí jim to stačí. Grrrr... Ignore list na ně!

Neuniká mi tu něco?

24. ledna 2008 v 16:28 • Z oběžné dráhy
Včera večer jsem se rozhodla narušit stereotip pohybu po našem domě. Vybočila jsem z obvyklé dráhy pokoj-pracovna (ano, je to smutné nemít internet hned u postele...) a vyzkoušela novou pokoj-obývák.
Jaké bylo mé překvapení, když jsem si (z čistě vzdělávacích důvodů) chtěla zapnout televizi a zjistila, že místo obvyklého ovladač máme jiný, černý, hranatý a červené tlačítko nahradilo zelené. Nedalo mi a začala jsem pátrat po důvodech této záměny.
Po dlouhém a detailním prozkoumání jsem přišla na to, že to možná bude tím, že máme novou i televizy.
Prý už několik měsíců.

Řetězákový... řetězák?

22. ledna 2008 v 21:20 • řetězáky
Zjistila jsem, že se mi v rozepsaných článcích hromadí spusta řetězáků. A co může člověk prožívající právě tvůrčí krizi udělat jednoduššího než jeden z nich vyplnit? Ano, je to ohromně jednoduché. Stačí vybrat si ten nejdelší, oddychnout si nad padesáti odpověďmi a počkat až ho blog.cz vymaže...
Takže se na mě nezlobte, pro jistotu jsem si tentokrát vybrala co nejkradší. Přesněji šest plus jedna otázek ukradených od veek (néé, už zase jsem se musela vrátit abych opravila to velké V xD)

Zima nebo léto? → Jsem teplomilná osoba, určitě léto.
Černá nebo bíla? → Černobílá kombinace :)
Ipod nebo mp3? →
Ipod je lepší. Ale já vlastním mp3 takže jsem nucena říci druhou možnost, nebo začne protestovat a nebudu mít ani jedno.
Colorfullky nebo avatary?→ Pokud je to hezké, nijak mi na velikosti nezáleží.
Obyčejná čokoláda nebo bílá? →
Obyčejná. S oříšky. A se želé. A s nugátem. A... a nechci si poslintat klávesnici.
Blendy nebo Colorizace? → Nedělám nic z toho a ani jsem nepropadla očumovací vášni. Colorizace jsou většinou hezké, ale ty obrázky se pořád opakují a po čase začnou nudit. A blendy? Viděla jsem pár hezkých, ale než se k nim přeze všechem ten růžový blivajz dostanete...
Kdo má pokračovat?→ Nemůžeme si příští řetězák zkrátit o poslední otázku? Nějak mi docházejí vtipné odpovědi xD

Mimořádně povedený týden

19. ledna 2008 v 15:10 • Z oběžné dráhy
Pokud se Vám zdálo, že jsem tu týden nebyla, tak se vám to nezdálo. V sobotu jsem odjela s Judoclubem Liberec na zimní soustředění do Krkonoš.

Docela sranda, hlavně pokud stojíte poprvé na běžkách, ujedete nedobrovolně patnáct kilometrů, vrátíte se do chaty a zjistíte, že neteče teplá voda xD
Ještě větší sranda byla pozorovat polovinu týmu z okna, jak běhají kolem dokola chaty kvůli tomu, že přišli z hospody o půl čtvrté ráno, což je trošku po večerce.
A největší sranda je dostat to z metru plnou parou florbalovým míčkem. Zajímavé, že to musím vždycky schytat já...

k: "Já nevím, že vy holky máte na záchodech takovej bordel."
h: "To bude možná tím, že tam vy kluci pořád lezete."

Jen upozorňuji...

10. ledna 2008 v 16:46
...že leden 2008 bude asi měsícem s nejmenším počtem článků.
Nemám nápady a nemám chuť psát. To jediné, co mě poslední dobou baví a co dělám téměř nepřetržitě je kreslení. A v mém šuplíku se hromadí nepřeberné množství obrázků s portrétem jednoho člověka... asi trpím nějakou klamnou iluzí, či co...

Může mi někdo říct...

4. ledna 2008 v 20:58 • Z oběžné dráhy
...co je tak zvláštního na tom, že si k párku dávám kečup místo horčice?

nový rok ???

3. ledna 2008 v 10:52 • Z oběžné dráhy
Tak je to tady... rok s osmičkou na konci. Abych řekla pravdu, tak mi sedmička byla sympatičtější.
A navíc jsem si uvědomila že právě teď konzumuji housky z loňska.
Silvestr jsme trávili rodině u babičky... i s mojí osmiletou sestřenkou. Docela zábava. Narvala jsem jí všechny Keny do Barbínkovských šatiček :)