Únor 2008

Když nemůžu usnout...

27. února 2008 v 11:12 • Střípky
...dívám se ve tmě na stěnu před sebou, na níž se díky oknu promítají zářivé měsíční paprsky. Pozoruji v nich ohýbající se stíny stromů, doprovázené tlumeným skučením větru.
Vše dokresluje ostrý, pravidelný tikot hodin a slabé hlasy rodičů diskutujících o patro níž. Občas také táhlé vytí psů.
Je to zvláštní a nádherná chvíle, zvláště pokud víte, že stíny stromů takhle určitě nevypadají a máte hrůzu ze tmy. Každý sebemenší pohyb probudí příjemné mrazení v zádech a vyvolá spoustu otázek tipu "co když?"
Miluji noc.

proč bloguji?

21. února 2008 v 21:02 • Sebestředná
No jo, je to strašné přidat se takhle k mase lidí... ale když já tu mp3 chci!
Teda, víc než mp3 chci ty baterky které v ní (doufám) budou, abych je mohla dát do mé součastné mp3 kvůli které jsem již rozmontovala dvě rádia, walkmana a kdybych na to měla srdce stal by se obětí už i Shelby.

Zadání úkolu zní jednoduše: Napsat tři důvody proč bloguji.
Ale přeci jen, není to protože: "1) mě to baví 2) je to in 3) můžu dělat soutěže", jak napsala jedna určitě velmi inteligentní slečna.
Chtěla bych se nad tím zamyslet. Proč vlastně bloguji?

Sběrna

21. února 2008 v 20:34 • Sebestředná
Když se stovky lidí zeptáte co sbírájí, zhruba sedmdesát jich pokrčí rameny a odpoví že nic. Dvacet devět lidí řekne že známky, sběratelské karty, pohledy a další podobné nudné předměty.
Pak tedy zbývá už jen jeden člověk který se vytasí s něčím naprosto netipickým... a kdo to asi bude? xD

Vlk x Zajíc

18. února 2008 v 18:59 • Z oběžné dráhy
Včera jsem z nudy prohlížela DVD a narazila na staré známé sovětské "Jen počkej, zajíci!"
Hned po pár dílech mě přepadlo vysoké rozhořčení...

Vlk, jakožto tipický a mně velmi sympatický puberťák (mimochodem, v jednom díle měl conversky), platí za to, že ho protivný Zajíc neustále provokuje svou roztomilostí, ze které se mi občas také chtělo zvracet.
Navíc se v jednom díle Zajíc dopouští jasného sexuálního obtěžování, když Vlkovi na trampolíně stáhne kalhoty a poté dokonce i košili.
Ale nejvíc Zajíce odsuzuji proto, že Vlkovi nestydatě rozbil kytaru, kvůli které chudák na konci i plakal.

A pak někdo říkejte, že ten hajzl má být Vlk... Pche!

Nemohla jsem odolat.

13. února 2008 v 20:53 • řetězáky
Právě jsem se vrátila z kulečníku... neberte moje odpovědi prosím vážně xD

Co uděláš... uvidíš mrtvou krysu jak nad ní brečí malá holčička a ta holčička má v ruce nůž a říká: "Ach... já tě zabít nechtěla... promiň.''?
Hurá! Vždycky jsem si chtěla promluvit s někým naprosto psychicky nemocným!

Na mě si nepříjdou

10. února 2008 v 16:16 • Sebestředná
Rodiče si zase jednou usmysleli, že mě zbaví závislosti na čokoládě. Způsobem schovávacím.
Přiznávám, jsou trochu kreativnější než u vánočních dárků, které jsou už několik let na dně stejné skříně. Čokoláda byla nejprve u instatních polévek, poté v pečivu, mezi vajíčkama, zastrčená v knihovně a předposlední skrýš byla za mikrovlnkou. Nedivte se, že jsem je všechny objevila... je známé, že když je člověk ve stresu (ve stresu = bez čokolády) podává nadlidské výkony.
Ale co mě rozesmívá, je poslední skrýš kterou "náhodou" objevil můj milovaný bratr.
Nebyla to zrovna šťastná volba, schovat něco do baru k alkoholickým nápojům.
Oni si snad opravdu mysleli že tam je v bezpečí?
Naivky... xD

Dávám věci do pořádku

7. února 2008 v 18:11 • Sebestředná
1) Minulý článek- ty písničky patřily starým dobrým mým oblíbeným KoRnům. Asi jste čekali něco méně známého a více psychopatického, ale jejich texty jsou prostě nenahraditelné.

2) Minulý článek - Drahá Májo a Bájo, myslím, že už tu od vás jeden podobný komentář mám takže... mohli byste prosím vás konečně jít do pr*ele?

3) Tento článek - navzdory tomuto článku (jinak naprosto věrohodnému) jsem nakonec usoudila, že moje oči jsou zelené. A víte co? Zelená nakonec vyhrála (to, že jsem poslední rozhodující hlas dala já, je detail)
A mimochodem... hlasovalo čtrnáct lidí! Čtrnáct! Chápete to? To je těžký luxus :)

4) Věnujte zvýšenou pozornost, toto je vážné dilema. Už když mě poprvé upozornila veek jsem byla dost vyvedená z míry a teď když začala i Killinka bych se konečně mohla rozhodnout jak se jmenuji...

Když jen tři písničky stačí na to...

4. února 2008 v 19:15 • citové výlevy
... aby Vám otevřely oči, aby s Vámi otřásli, když stačí na to abyste pocítili touhu brečet a řvát zároveň, touhu křičet na celý svět "Fuck!" /nic jiného si také nezaslouží/ a nepřestat ani s vykřičenými hlasivkami, touhu vypadnout odsud neznámo kam, prostě běžet, utéct... když Vám najednou dojde něco, co jste několik let nevnímali /nechtěli vnímat/, když musíte rychle vypnout repráky a zůstat v tichu jen tak přemýšlet, vstřebávat ten obrat o tisíc stupňů, když stačí na to abyste se rozechvěli a beze slova před sebe zírali s vystrašeným výrazem a rukou před pusou, to aby ostatní neslyšeli Vaše vyděšené sténání /stejně ho nikdo neuslyší/...
Tři písničky...
Co se proboha děje v hlavě těch, kteří je složili? Jak dokázali s takovými myšlenkami /hrůznými a pravdivými/ v tomto světě vůbec přežít a koukat se na všechno to svinstvo okolo?
Tři písničky...
Co to proboha je proti celé diskografii skládající se z několika CDček?
Jen tři písničky a já už nemám odvahu znovu zapnout zvuk...
Znovu lhát sama sobě, že mě se to netýká...
Znovu vstát a usmát se...
A snad už ani nechci.
Já vím, není to jen tou hudbou, za pár dnů si ty samé písničky pustím znovu a nic mě nebude trápit, ale právě teď mám pocit... do háje s tím vším!

Jak jsem strávila prázdniny u babičky.

3. února 2008 v 18:01 • citové výlevy
Je to kruté.
Je fakt kruté poslat někoho, kdo trpí občasnými záchvaty agresivní sebedestrukce mezi lidi, o kterých se ví, že ho dokáží vytočit k tomuto chování klidně i několikrát za den. (Normálně se objevují maximálně jednou do měsíce.)
Mezi lidi, kteří nemají v domě prakticky žádné předměty, kterými by se mohl zraňovat.
Takže jsem skončila s do krve rozkousaným zápěstím.
Lepší prázdniny si člověk nemůže přát...

Nový článek (speciálně pro veek)

1. února 2008 v 16:50 • Z oběžné dráhy
Vzhledem k tomu, že mě tato neodbitná osoba stále nutila abych přidala další článek, zde ho máte.
A o co jde? O upozornění, že na celý víkend je mi souzeno odjet k babičce, tudíž žádné další články nebudou. A teď jsem ji dostala, ha há! xD