Srpen 2008

Oh shit!

31. srpna 2008 v 12:34 • Střípky
Ono už to je zítra! O.o

Jen tak do větru.

29. srpna 2008 v 15:14 • Střípky
Všimli jste si, že když si pustíte vycenzurovanou verzy nějaké drsnější písničky, ve které jsou všechna sprostá slova nahrazena slušnými, jsou vynechány jejich části nebo tam je místo daného slova jen mezera (žádné pípání, prosím), úplně to změní celý její smysl a význam?

Mňau! (Promluvil intelektuál)

25. srpna 2008 v 11:01 • Z oběžné dráhy
Kočičky jsou geniální.
Kočičky jsou krásné.
Kočičky jsou všude!
Shit, na tomhle počítači mi nejdou dělat normální mezery mezi řádky, jenom ty ošklivé velké.
Už mám ušitá kočičí ouška, na táboře si je s nadšením vystřídalo několik lidí a už jsem s nimi i hrdě a neohroženě vyrazila do ulic. Těším se na to, až mě v mém oblečení zastaví turisté (nejlépe japonští) s fotoaparáty nebo alespoň módní policie. Jachachá! Pokusím se do prvního školního dne ušít i ocas. ^^
Ještě ale nemám došitou tu úžasnou hippie šálu z kousků látek. Začala jsem jí dělat na táboře s kamarádkou a tu to dokonce přimělo být vegetarián, muhaha. A já jsem potom měla u babičky steak a rozbila jsem jenom dva talíře. Zatleskejte mi.
Škoda, že jsem na ostatní moc volnomyslná a tak jsme na konci tábora nehráli divadlo se Šmoulou a želvou Ninjou, kteří spolu tančí hříšný tranec. Také tam byli Julie a Romeo, který ji podváděl se Zlatovláskou na přídi Titaniku, Zlatovláska sama hrála v reklamě na Vanish a Prášky mládí, kterými se s Romeem zfetovali a pak je Julie zastřelila a umyla krev Vanishem. Důvěřuj růžové, happy end.
Za týden se už jde do školy. A já mám narozeniny, ale nic nedostanu, protože jsem v průběhu roku dostala mobil (ten starý jsem utopila, když jsem si šla nedobrovolně zaplavat v oblečení), foťák (ten starý jsem ztratila) a vystřídala tři mp3, z toho jedna byla k vánocům (ztratila se), druhou jsem našla při úklidu a třetí taky. Jsem holka šikovná.
Teď mě napadlo, že jsem na táboře zapomněla vygumovat křížky na posteli. Jeden za každou noc. A u toho byl nápis "zde umřela Lenička"
Poslůední dobou často používám slovo "Shit". Dva lidé už mi vynadali, že nemám být sprostá a jeden, že mám mluvit česky.
Jsi kočka, jsi kočka, jsi kočka... :)

P.S.

14. srpna 2008 v 16:59
Týden nebo dva tu nebudu, tak se mějte krásně :)

Příští zastávka - blázinec

14. srpna 2008 v 10:22
Jak mám vysvětlit mé babičce, že opravdu nepatřím mezi jehovisty a mamince, že nejsem těhotná?
A co proboha dělá na dně mého šuplíku se spodním prádlem fotka Hana Sola z hvězdných válek?
A proč když zvedám telefon vždycky udělám double click?
A proč se na mě tváří v restauraci všichni nechápavě, když z kofoly bez cukru sloupu celou etiketu a nechám tam jenom ten kousíček, kde je napsáno "bez obalu"?

Válím se, jím tousty, poslouchám hudbu, icquju, směju se, červenám se, posílám vzdušné polibky po síti, koukám na anime, učím se japonsky, vyrábím Neko ouška, kreslím (pastelkama!), čtu a za peníze obsluhuji kopírku.

12. srpna 2008 v 11:23
Přesně tomu já totiž říkám prázdniny. A jsem jimi natolik zaneprázdněna, že ode mě nemůžete čekat žádné články, natož pak inteligentní.

A maluju a miluju a tak dál.

8. srpna 2008 v 21:56
Budu mít oranžovej pokoj, heč :P
Což znamená celkové vyklizení mého pokoje do bratrova pokoje, který je naštěstí u babičky (bratr, ne pokoj), jinak by mě zabil. A taky do ložnice. Jak řekl tatínek "Je neuvěřitelné, že obsah jednoho malého pokoje zabere dva velké pokoje."
To vše se samozřejmě neobejde bez uklizení všeho možného (i nemožného) nahromaděného za čtrnáct let pod postelí, v rozích, za skříněmi, na stropě a všude jinde...

"Hele, obal na empétrojku."
Po chvilce...
"Jé, ona je v něm i ta empétrojka!"

*Pohled na místo předtím bezpečně schované za skříní*: "Uh... budu zvracet."
"Tak dělej, než vyměníme koberec!"

"Jenom mám strach, aby stěny nerozežraly celou houbičku..."

"Ježiš, ty tu máš brouky!"
"Jak to? Vždyť mají být až pod kobercem!"
"Tak to máš pod kobercem pravděpodobně něco, co je vyhnalo..."

Tolik dnes o stavu mého pokoje, jdu se psychicky připravit na sundávání koberce xD

Advík! (Anime Dance VÍKend)

5. srpna 2008 v 10:15 • Z oběžné dráhy
Další skvělá akce v záštitu mensy. S úžasnými lidmi. Všichni jsou tak nehorázně nenormální, až jsem si připadala normální.
Šlo o velké setkání fandů anime a mangy, ale přiznám se, že jsem tam jela hlavně kvůli lidem a tanečním hrám (které s tancem neměly nic společného, ale byla to sranda). Nadšení došlo tak daleko, že když nebylo nic volné, skákali jsme panáka xD
Vrcholem čtyř dnů byl Anime ples s prokletou tombolou, kde jsem nic nevyhrála. Samozřejmě narozdíl od kamaráda, který dostal hentai figurku. Zrada.
Samotný ples byl neskutečná pakárna s neskutečnými výtlemy. Několik desítek lidí tasnčících makarenu a ptačí taneček. A poté co všichni odpadli si představte skupinku tak šesti lidí svíjejících se v záchvatech smíchu na Šmouly, Bořka stavitele a cosi neidentifikovatelného s textem "Tousty, tousty tousty!"
Na své si přišlo i podlézání tyče a vodní bitva ve (společných) sprchách. Ach.
A ráno v osm budíček na hodinové promítání Chi´s sweet home.
Mám pocit, že každou chvíli umřu na vyčerpání smíchem.
P.S. Momentálně si vyrábím kočičí ouška.
P.S.S. Kdyby jste měli zájem, tak existují fotky (ale jen ze dvou dnů), kde jsem i já (což vám je na dvě věci, protože mě nepoznáte. Pro snaživé jedince - jsem ta vytlemená).